Lørdag 20.07.19

SHADOWLOVE

Onsdag 24.07.19

SOULFLY
+ support: Serpentyne

Onsdag 31.07.19

COMBICHRIST
+ support: Rave The Requiem / Hell:Sector
+ DJ-support: Alex Tjore

Tirsdag 06.08.19

ØYA KLUBBDAG
FOAMMM / Sweetheart / Ask Carol / Jimmy Smash

Onsdag 07.08.19

Øyanatt:
PSYCHEDELIC PORN CRUMPETS

Torsdag 08.08.19

D.R.I.

Fredag 09.08.19

Øyanatt: TANYA STEPHENS
+ support: Dominic Reuben

Mandag 12.08.19

THE SLOW READERS CLUB

Fredag 16.08.19

DYLAN LEBLANC

Lørdag 17.08.19

CHARLEY CROCKETT

Fredag 23.08.19

JOE LYNN TURNER
+ special guest: Saint Daemon

Lørdag 24.08.19

STURLA

Tirsdag 27.08.19

SUSTO

Onsdag 28.08.19

SVALESTUP

Fredag 30.08.19

THE FEELGOOD ORCHESTRA

Lørdag 31.08.19

THE QUIREBOYS + ELECTRIC BOYS
+ support: COVERMAN – A Tribute To the Gods of Rock
+ vorspiel/afterparty med Oslo Rock Dealers

Onsdag 04.09.19

COURTNEY MARIE ANDREWS
+ support: Ole Kirkeng

Torsdag 05.09.19

AKTUELL RAPPORT
Kveldens line-up:
Henrik Fladseth
Espen Lervaag
Randi Liodden
Dag Sørås
Sofie Frøysaa

Fredag 06.09.19

FOLLOW THAT DREAM

Lørdag 07.09.19

THE WEDDING PRESENT
Celebrating the 30th anniversary of Bizarro

Fredag 13.09.19

EXPLODING HEAD SYNDROME
Support: Forgetaboutit / dOMi / Sorgen
+ Father Son Picnic DJs

Onsdag 18.09.19

SAM OUTLAW
+ support: Lydia Luce

Fredag 20.09.19

HANNE MJØEN
– releasekonsert

Lørdag 21.09.19

BACKSTREETS
– a tribute to Bruce Springsteen

Tirsdag 24.09.19

YCEE
+ dj-support: Allstar Ent

Onsdag 25.09.19

BETWEEN THE BURIED AND ME
A Special Evening Engagement with BTBAM performing Two Sets

Fredag 27.09.19

HARALD TUSBERG JR. & BUGGE WESSELTOFT
– Slippkonsert: «Communichaos»

Fredag 04.10.19

DREAM POLICE
+ support: Blodsmak

Lørdag 05.10.19

Tribute Night:
ROCK THE NIGHT (Europe)
HYDRA (Toto)

Søndag 06.10.19

JOHN LUNDVIK

Onsdag 09.10.19

Y&T

Torsdag 10.10.19

UFFE LORENZEN

Fredag 11.10.19

KEVIN KILDAL – «Skamlaus»

Søndag 13.10.19 Utsolgt

THE DREAM SYNDICATE

Tirsdag 15.10.19

DOUG SEEGERS

Onsdag 16.10.19

MONOLORD
+ support: Fire Breather

Lørdag 19.10.19

D1J

Tirsdag 22.10.19

MICHAEL MONROE

Onsdag 23.10.19

HVORFOR DET? Trond-Viggo Torgersen / Helén Vikstvedt

Lørdag 26.10.19

CHANCE MCCOY
of Old Crow Medicine Show

Søndag 27.10.19

SET IT OFF

Tirsdag 29.10.19

ROBERT ELLIS

Torsdag 31.10.19

ENTOMBED A.D. + ABORTED
+ support: Baest

Fredag 01.11.19

BLACK PEAKS

Fredag 08.11.19

BEYOND THE BLACK

Lørdag 09.11.19

KA2

Tirsdag 12.11.19

JON SPENCER & THE HITMAKERS

Torsdag 14.11.19

​KURTIS BLOW
Hip Hops 45th Anniversary Tour

Torsdag 21.11.19

HVORFOR DET? Trond-Viggo Torgersen / Kristopher Schau

Fredag 22.11.19

SVIGERMORS DRØM

Søndag 24.11.19

LERA LYNN

Fredag 06.12.19

BLOW - FOR TOM WAITS

Tirsdag 10.12.19

SEAN ROWE

Onsdag 08.01.20

BOWIE 73
– norske artister hyller David Bowie

Onsdag 29.01.20

NOAH GUNDERSEN

Tirsdag 04.02.20

EQUILIBRIUM
– Renegades Tour 2020
+ special guest: Lord Of The Lost
+ support: Nailed to Obscurity

Tirsdag 11.02.20

THE FELICE BROTHERS

Søndag 29.03.20

THE DEAD SOUTH

Onsdag 01.04.20

DELAIN

<